Rozwijaki

Złote rybki

To nauka pływania dla najmłodszych. Pierwszy bezpieczny i bezstresowy kontakt z wodą. Tu Mieszka Bajeczka zaprasza dzieci uczęszczające do przedszkola w ramach projektu Europejskiego na kurs oswajania z wodą zupełnie za darmo w ramach środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Gimnastyka buzi i języka

To regularne spotkania z logopedą, który poprzez zabawę będzie doskonalił wymowę dzieciaków. Z radością informujemy, że dzieci uczęszczające do przedszkola w ramach projektu Europejskiego finansowanego z RPO Województwa Dolnośląskiego będą mogły korzystać z jego pomocy za darmo.

Lego Education

Wszystkie dzieci lubią klocki Lego, ale to co przyjemne jest również pożyteczne. Lego edukacja pozwala tłumaczyć świat, rozwijać wyobraźnię i wiedzę poprzez zabawę klockami. Te zajęcia także będą darmowe dla dzieci uczęszczających do przedszkola w ramach projektu Europejskiego finansowanego z RPO Województwa Dolnośląskiego.

Z informatyką za pan brat

To kolejne zajęcia finansowane z RPO Województwa Dolnośląskiego, dzięki którym dzieciaki nauczą się tworzyć proste programy komputerowe, będą również w przyszłości bardziej świadomymi i bezpiecznymi użytkownikami sieci internetowej, a za kilka lat pomagają swoim rodzicom odnaleźć się w wirtualnej rzeczywistości. Te zajęcia także będą darmowe dla dzieci uczęszczających do przedszkola w ramach projektu Europejskiego finansowanego z RPO Województwa Dolnośląskiego.

Hula-hopy

To szeroki program wyzwalający ekspresyjność i sprawność ruchową. W jego ramach dzieci poznają dramę, rytmikę, gimnastykę i różne zabawy ruchowe. Te zajęcia także będą darmowe dla dzieci uczęszczających do przedszkola w ramach projektu Europejskiego finansowanego z RPO Województwa Dolnośląskiego.

© 2019 Przedszkole “Tu Mieszka Bajeczka” Szczawno-Zdrój • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign