O nas

Tu Mieszka Bajeczka uwielbia dzieciaki, powstaliśmy dla nich i to właśnie dzieci są dla nas najważniejsze.
Misją naszego przedszkola jest wsparcie naturalnego rozwoju i wrodzonej ciekawości dzieci w ich drodze do dojrzałości. Przygotowaliśmy dla nich piękny obiekt, który spełnia normy bezpieczeństwa i wymagania dzieci. Chcemy, żeby już w progu poczuły się bezpieczne i szczęśliwe stąd też we wnętrzach zastosowaliśmy wysokiej jakości materiały: piękne, żywe kolory oraz przede wszystkim wyposażyliśmy placówkę w doskonałe materiały edukacyjne
i rozwojowe dbając zarówno o ducha jak i ciało najmłodszych.

Nasz program oprócz realizacji podstawy programowej stawia na wszechstronny rozwój pasji, zainteresowań i talentów dzieci. W ramach codziennych ROZWIJAKÓW odbywać się będą regularne zabawy z językiem angielskim, teatrem, spotkania z logopedą jak również zajęcia sportowe (basen, gimnastyka) oraz związane z programowaniem i informatyką.

Tu Mieszka Bajeczka to miejsce, które kocha bajki, baśnie i słowo pisane. Wierzymy, że pomaga ono rozwijać wyobraźnię i wrażliwość dzieci. Każdego dnia dzieci będą odwiedzać z nami krainę wyobraźni podczas SJESTY W KRAINIE BAJEK.

© 2019 Przedszkole “Tu Mieszka Bajeczka” Szczawno-Zdrój • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign