Nasz zespół

Poznajcie nas trochę bliżej…

Aneta Chlastawa

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, oraz studia drugiego stopnia Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Pracowałam ponad 3 lata w Przedszkolu Niepublicznym, jako nauczyciel- wychowawca wychowania przedszkolnego. W roku 2014 uzyskałam certyfikat z Ministerstwa Zdrowia „Uzależnienia od czynności behawioralnych”. W 2018 roku otrzymałam tytuł Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Roku na Dolnym Śląsku oraz certyfikat Tutora Przedszkolnego.

Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, optymistyczną i zawsze gotową do wyzwań, które często stawiają nam dzieci. Już jako dziecko odgrywałam w domu rolę nauczyciela. Często z koleżankami i kolegami bawiłam się w szkołę, prowadziłam zapisy w dzienniku. Uważam się za osobę pracowitą i dokładną, kocham dzieci i uwielbiam z nimi pracować. Dzieci, które trafiają pod naszą opiekę potrzebują wsparcia i poczucia bezpieczeństwa, które na pewno w każdej chwili postaram się im udzielić. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości, satysfakcji i dostarcza mi wiele pozytywnej energii. Uwielbiam organizować różnego rodzaju imprezy i przedstawienia okolicznościowe, zabawy z doświadczeniem, aby dzieci mogły poznawać to, co je otacza. Zadbam o to by, w naszym przedszkolu każde dziecko miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary w siebie, miało prawo do błędu i prawo do sukcesu. Staram się dbać o sferę edukacyjną przedszkolaków, ale przede wszystkim dostrzegać i zaspokajać ich potrzeby emocjonalne, a także zwracać uwagę na zainteresowania każdego dziecka.

Karolina Pfeifer

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku filologia angielska na specjalizacji nauczycielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Odbyłam staż na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Wałbrzychu.

Jestem osobą sympatyczną, pogodną i uśmiechniętą. Już jako dziecko wiedziałam, że chce zostać nauczycielem, ale pomysł o zostaniu nauczycielem języka angielskiego narodził się dopiero w liceum, ponieważ w tym czasie odkryłam swoją miłość do tego języka oraz do kultury krajów angielskojęzycznych, w szczególności Stanów Zjednoczonych. Uważam się za osobą pracowitą oraz dokładną. Uwielbiam pracować z dziećmi, ponieważ są one zawsze chętne do współpracy oraz szczere. W trakcie swojej pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpieczne, były cały czas uśmiechnięte i czerpały radość z moich zajęć.

Anna Bugaj

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusia w Wałbrzychu. Ukończone studia podyplomowe w Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości na kierunku wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Posiadam jedenastoletnie doświadczenie, które nauczyło mnie cierpliwości i konsekwencji. W pracy jestem otwarta na nowe wyzwania, pomysłowa i kreatywna. Nie zniechęcam się trudnościami, szukam ciekawych rozwiązań. Praca stała się moją pasją, daje mi dużo radości. Każdego dnia dzieci zaskakują mnie swoimi nowatorskimi pomysłami. Cenię sobie ich szczerość i wdzięczność. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest najlepszą nagrodą jaką można otrzymać. Kieruję się prostą zasadą: „ traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany oraz jakbyś chciał, żeby byli traktowani Twoi bliscy”.

© 2019 Przedszkole “Tu Mieszka Bajeczka” Szczawno-Zdrój • Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign